Новости Украины

У Румунії десятки людей постраждали під час антиурядових протестів і сутичок з поліцією У Румунії десятки людей постраждали під час антиурядових протестів і сутичок з поліцією depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Під час антиурядових протестів у Румунії демонстранти вступили у сутички з поліцією, правоохоронці застосували сльозогінний газ D

Під час антиурядових протестів у Румунії демонстранти вступили у сутички з поліцією, правоохоронці застосували сльозогінний газ

Depo.Світ
Сьогодні 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Mediafax.

Учасники антиурядового протесту в Бухаресті зібралися на площі перед будівлею уряду, заблокували рух транспорту і намагалися знести огорожу. При цьому протестувальники закидали поліцію пляшками й іншими предметами.

У відповідь правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Внаслідок сутичок постраждали 36 людей, серед них двоє правоохоронців – у одного з них забої, в іншого перелом пальця на руці. У більшості постраждалих протестувальників подразнені очі. За попередньою інформацією, лише двоє людей погодилися на шпиталізацію.

Наразі акція протесту у Бухаресті ще не закінчилася.

Нагадаємо, румуни, які живуть за кордоном, почали приїздити в країну напередодні антиурядового протесту, на якому вони закличуть уряд до відставки і проведення дострокових виборів. Чимало з трьох мільйонів румунів, які проживають за кордоном, заявляють, що вони були змушені виїхати з країни через корупцію, низьку заробітну платню та відсутність можливостей.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS