Новости Украины

Холодницький пояснив, чому закрив справу проти авіакомпанії Коломойського Холодницький пояснив, чому закрив справу проти авіакомпанії Коломойського Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5191/17_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5191/17_main.jpg «Порівняйте юридичну силу документів – висновок аудитслужби і висновок Верховного суду», - пояснює глава САП Голова Спеціальної к
Холодницький пояснив, чому закрив справу проти авіакомпанії Коломойськ

«Порівняйте юридичну силу документів – висновок аудитслужби і висновок Верховного суду», - пояснює глава САП

Голова Спеціальної корупційної прокуратури Назар Хлодницький розповів про справу авіакомпанії МАУ. Авіаперевізника звинувачували у несплаті 147 млн грн зборів. Холодницький запевняє, що рішення трьох судових інстанцій показало, що МАУ взагалі не зобов’язане сплачувати цей збір. «А у прокурорів на руках був лише висновок аудитслужби. Порівняйте юридичну силу документів – висновок аудитслужби і висновок Верховного суду», - пояснює ситуацію Холодницький.

Прокурор впевнений, усі справи, які ведуть антикорупційні органи повинні бути доведеними доказами, а не просто гучними прізвищами, заявами, прес-конференціями.Нагадаємо, навесні цього року стало відомо, що у кабінеті керівника Антикорупційної прокуратури Холодницького було встановлено записувальний пристрій. «Жучок» в акваріум встановило Національне антикорупційне бюро, добро на «прослушку» дала Генпрокуратура. Саме записи, здійснені у кабінеті Холодницького, дали приводи для звинувачень у зловживанні службовим становищем, тиску на посадових осіб та на суд, підбурюванні свідка до неправдивих свідчень та порушенні етики. 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів ухвалила рішення у справі глави САП. Йому була оголошена догана.

Читайте також: «Назар Холодницький: Через догану буду рік без премії»

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS