Новости Украины

Депутат Сотник заявила про змову щодо справи Кернеса Депутат Сотник заявила про змову щодо справи Кернеса zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/s/o/Sotnyk_292716720.png https://zik.ua/gallery/top/s/o/Sotnyk_292716720.png У справі Кернеса та його охоронців треба назвати речі своїми іменами. Закриття цієї справи можна назвати змовою між судом і прокур
Депутат Сотник заявила про змову щодо справи Кернеса

У справі Кернеса та його охоронців треба назвати речі своїми іменами. Закриття цієї справи можна назвати змовою між судом і прокурорською системою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Олена Сотник.

Як повідомлялося, Київський райсуд Полтави закрив справу щодо харківського міського голови Геннадія Кернеса та його охоронців щодо катування людей. Сам Кернес після засідання суду назвав справу сфальсифікованою, але очікує апеляції.

«Ми з вами не будемо виносити вирок, але все ж таки треба назвати речі своїми іменами. Прокурори сім разів не з'явилися на суд, після чого там виносять абсолютно необґрунтоване рішення. Я б це назвала змовою між судом і прокурорською системою», – зазначила Сотник.

За її словами, вона багато років працювала адвокатом і дуже добре знає, що прокурори без суддів, як і навпаки, бояться ухвалювати якісь рішення. Це, зазначає нардеп, така собі кругова порука, яка триває вже багато років. Пані Сотник наголошує, що всі ці дії, найімовірніше, були узгоджені, й прокурори навмисно не з'являлися на судові засідання.

«Можна було змінити прокурора, тим більше, що по цій справі працює не один прокурор, а ціла група. Не можуть вони всі злягти на лікарняних і не прийти на засідання суду. Тому для мене ця ситуація абсолютно очевидна. Скоріш за все, була якась домовленість із владою про те, щоб цю справу закрити саме таким чином», – переконана народна обраниця.

Також пані Сотник додала, що треба просто повернутися до того, що в Україні дуже скоро відбудуться вибори, а Харків і Харківська область є одними з ключових регіонів, та й у Кернеса там чимала підтримка.

«Мені знається, що це така домовленість між державною і місцевою владою одного з ключових міст України. Це зроблено для того, щоб у майбутньому на виборах був певний адміністративний ресурс і підтримка. Тому що всі ці дії, як з боку прокурорів, так і суду, викликають сумніви з точки зору їх законності і правових підстав», – прокоментувала гостя програми.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS