Новости Украины

Кремлю глибоко начхати на стан здоров'я Олега Сенцова та мільйонів інших людей – політолог РФ Кремлю глибоко начхати на стан здоров'я Олега Сенцова та мільйонів інших людей – політолог РФ 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/145406.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/145406.jpg У Росії не переймаються долею політв'язнів, однак що стосується Сенцова – його смерть була би небажаною В ефірі "Інформаційного
Кремлю глибоко начхати на стан здоров'я Олега Сенцова та мільйонів інш
У Росії не переймаються долею політв'язнів, однак що стосується Сенцова – його смерть була би небажаною

В ефірі 'Інформаційного вечора' на '5 каналі' політолог з Росії Леонід Гозман пояснив, як у Кремлі ставляться до політв'язня Олега Сенцова і чому його самопожертва не буде марною.

'Кремлю глибоко начхати на стан здоров'я Олега Сенцова та мільйонів інших людей. Вони думають про геополітику, про те, як встати з колін. Вони не думають про власних громадян, а тим паче – про громадян України. Олег Сенцов для них ворог і ставлення до нього, відповідно, як до ворога', - наголосив Гозман.

Він також зазначає, що Росія мала змогу провести обмін і повернути українця, однак тепер не знає, що вдіяти.

'Вони загнали себе у глухий кут. У них була повна можливість вийти з цієї ситуації та зберегти обличчя, обмінявши його (Олега Сенцова – ред.) на когось до проведення Чемпіонату або під час проведення Чемпіонату (Чемпіонат світу з футболу-2018, що проходив у Росії – ред.). Вони цього не зробили і що тепер робити – зовсім не мають гадки. Звісно, вони не хочуть, щоб він помер. Очевидно, що йому щось колють, адже якби не кололи, він би вже давно загинув. Не може людина жити без їжі практично три тижні', – зазначає політолог.

Він переконаний, що жертва Сенцова матиме результат, але у довгостроковій перспективі, коли завершиться війна.

'Я можу лише одне сказати: якщо Олег помре – він помре не задарма. Його смерть не буде марною. Адже весь цей жах між Україною та Росією завершиться. Будь-яка війна має завершення… І те, що ви дали такого героя, а він справді герой (яка це фантастична самопожертва!) – це, звісно, підвищує повагу до України, українського народу. І в цьому плані Олег Сенцов бореться не тільки за українських політв'язнів, які перебувають у наших тюрмах і звільнення яких він вимагає. Він бореться загалом за Україну, за її престиж, за повагу до українського народу', - підкреслює Гозман.

Докладніше – у відео:

Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що 'кінець близький, і він це не про звільнення'. Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка.

Згодом з'явилися нові фото Олега Сенцова з колонії. Їх люб'язно надала українській уповноваженій з прав людини Людмилі Денісовій її російська візаві Тетяна Москалькова.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS