Новости Украины

В українському порті виявили російське судно під санкціями В українському порті виявили російське судно під санкціями Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/853/853052_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/853/853052_w_450.jpg?v=0 У порту Херсона співробітники СБУ виявили російської судно. Воно належить компанії, внесеної в український списку санкцій. Танкер
В українському порті виявили російське судно під санкціями

У порту Херсона співробітники СБУ виявили російської судно. Воно належить компанії, внесеної в український списку санкцій.

Танкер 'Mekhanik Pogodin' під прапором РФ сьогодні зайшов в торговий порт Херсона, повідомив у Facebook представник президента України в Криму Борис Бабін.

'Упевнений, що вийде з цього порту воно не скоро. Упевнений також, що на цей раз справу нікому розвалити не вдасться. Оскільки санкційні питання і КПК речі різні - беремо справу на невсипущий контроль в межах повноважень', - зазначив Бабин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корабель і житло Януковича арештували

'Питання поставок нафтопродуктів судами під прапором РФ внутрішніми водними шляхами та пов'язаним ризиків представництво піднімало на вищому рівні, так само, як і інтенсифікацію контролю за режим санкцій в сфері судноплавства. Радий, що є ті, хто нас чує', - додав він.

Бабин уточнив, що санкції на арешт судна ще немає, однак до його отримання 'ніхто нікуди не дінеться'.

Корабель управління ВМС України 'Славутич', захоплений навесні 2014 року російськими окупантами в Криму, готують до включення до складу Чорноморського флоту РФ. Човен має поповнити ряди 30-ї дивізії надводних кораблів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS