Новости Украины

За скільки поховають у Скадовську За скільки поховають у Скадовську Херсонці http://khersonci.com.ua/fav.ico Херсонці http://khersonci.com.ua/images/NEWS/08.2018/11082018_05.jpg http://khersonci.com.ua/images/NEWS/08.2018/11082018_05.jpg Про це говорили сьогодні, 10 серпня в залі засідань Скадовської міської ради, де відбулися громадські слухання "Про встановлення т
За скільки поховають у Скадовську

Про це говорили сьогодні, 10 серпня в залі засідань Скадовської міської ради, де відбулися громадські слухання 'Про встановлення тарифів на ритуальні послуги'.

Громадські слухання провів секретар міської ради Сокольчук О.М., який повідомив, що відповідно до закону про похоронну справу на сьогодні лише комунальне підприємство 'Водне господарство' проходить процедуру громадських слухань, результати яких буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Представлений КП 'Водне господарство' тариф на ритуальні послуги відповідно до мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, а саме захоронення, складає у межах 1300-1400 грн. залежно від виду робіт з викопування ями.

На слухання запрошувались члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації. За результатами громадських слухань буде оприлюднено їх протокол та розроблено відповідний проект рішення виконавчого комітету.

За матеріалами Скадовської міської ради

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS