Новости Украины

За вимагання неправомірної вигоди поліція затримала чотирьох осіб. ФОТО За вимагання неправомірної вигоди поліція затримала чотирьох осіб. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-08/Mukolaev_habar_11.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-08/Mukolaev_habar_11.jpg Протягом минулої доби оперативники управлінь захисту економіки Нацполіції затримали хабарників у трьох регіонах країни. У Києві -
За вимагання неправомірної вигоди поліція затримала чотирьох осіб. ФОТ

Протягом минулої доби оперативники управлінь захисту економіки Нацполіції затримали хабарників у трьох регіонах країни. У Києві - посадовця Державної фіскальної служби, на Миколаївщині - освітянина і колишнього працівника Держпродспоживслужби та працівника лікарні ветеринарної медицини - на Дніпропетровщині. Так, у столиці оперативники управління захисту економіки в місті Києві спільно з прокуратурою міста Києва затримали керівника департаменту ДФС. За сприяння у проведенні аудиту підприємства та його подальше закриття останній вимагав 20 тисяч доларів США хабара. В Миколаївській області співробітники управління захисту економіки задокументували схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за видачу дозвільних документів на керування спецтехнікою. Завідуючий відділення одного з університетів області, спільно з колишнім працівником Держпродспоживслужби, вимагали від громадянина 15 тисяч гривень неправомірної вигоди за видачу водійського посвідчення тракториста-машиніста без складання заліку та проходження навчання. Оперативники обласного управління захисту економіки спільно зі слідчим відділом Первомайського відділу поліції під процесуальним керівництвом Первомайської місцевої прокуратури затримали хабарників після отримання ними другої частини неправомірної вигоди. А на Дніпропетровщині працівники управління захисту економіки викрили начальника однієї з районних лікарень ветеринарної медицини. Неправомірну вигоду ветеринар вимагала за надання дозвільної документації на реалізацію продукції тваринного походження. В ході досудового розслідування правоохоронці задокументували декілька фактів вимагання та одержання неправомірної вигоди працівником медичної установи.

9 серпня, на хабарі у 6 тисяч гривень керівник однієї з районних лікарень ветеринарної медицини була затримана працівниками обласного управління захисту економіки Нацполіції та Павлоградської місцевої прокуратури. Фігурантам загрожує покарання передбачене ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За матеріалами департаменту захисту економіки Національної поліції України

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS