Новости Украины

Вадим Карасьов Вадим Карасьов FB Вадим Карасев http://akademekb.ru/i/social/32facebook4.svg FB Вадим Карасев http://gordonua.com/img/article/1092/98_tn.jpg http://gordonua.com/img/article/1092/98_tn.jpg Останнім часом дивлюся прями ефіри з учасником внутрішньопартійного праймеріз УКРОП Олександром Шевченком на ФБ. Це цікавий новий
Вадим Карасьов

Останнім часом дивлюся прями ефіри з учасником внутрішньопартійного праймеріз УКРОП Олександром Шевченком на ФБ. Це цікавий новий формат комунікації політика з людьми.

Що позитивно зачепило?

Формат «відвертої розмови» з широким колом френдів на різні болючі теми. Нарешті кандидат не намагається «втюхати» чергову казку про щасливе «майбутнє», українську «мрії» або чергове «покращення». Чесна розмова з людьми – саме те, чого не вистачає ані молодим політикам, ані українській політиці в цілому.

З’явився кандидат, який говорить людської мовою (не плутати з «народним суржиком» окремих політиків). Це одна з проблем наших політиків, які в цілому не вміють розмовляти з людьми, бути так би мовити з ними і чесними, і на рівних. А це важливо. Гонор, зверхність, нещирість люди відразу розуміють. Але бути простіше потрібно щиро, гра завжди впадає в око. У Шевченко з цим все гаразд.

Ще можу відмітити, що партія УКРОП найбільш послідовно дотримується так би мовити коду Майдану. УКРОП залишається партією Майдану, яка розуміє його значення для країни, в чому був запит, сенс та цінності людей, що вийшли на Майдан.

Ну й на кінець, кількість переглядів прямих ефірів свідчить про підвищений інтерес людей до такого формату. Побачимо як цей формат спрацює.

Схоже, ви не можете переглянути це відео. Якщо так, спробуйте перезапустити браузер.
Закрити
1 394 611 переглядів
Олександр Шевченко був (була) в ефірі.

#likeukraine, друзі!

Народний депутат України Олександр Шевченко разом із з головою Волинської облради Ігорем Палицею у прямому ефірі відповідають на ваші запитання!

Увага, серед тих хто лайкне та поширить цей пост, у п'ятницю, 27.07.2018, ми розіграємо безкоштовний вікенд на двох у Буковель Bukovel та можливість зустрічі з Олександром Шевченком.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS