Новости Украины

В мае прогнозировал, что скоро начнут... В мае прогнозировал, что скоро начнут... FB Андрей Золотарев http://akademekb.ru/i/social/32facebook4.svg FB Андрей Золотарев http://gordonua.com/img/article/2084/69_tn.jpg http://gordonua.com/img/article/2084/69_tn.jpg В мае прогнозировал, что скоро начнут «прессовать» окружение Тимошенко. Ждать пришлось недолго. За девять месяцев до выборов ничег
В мае прогнозировал, что скоро начнут...

В мае прогнозировал, что скоро начнут «прессовать» окружение Тимошенко. Ждать пришлось недолго. За девять месяцев до выборов ничего нового , подход стандартный, друзьям всё врагам закон. К этому уже все привыкли, такова украинская политическая кухня. Тревожит другое действия силовиков сегодня всё чаще выглядят как такой себе микс гопничества, беспредела и идиотизма. К тому же с окончательно утратившим чувство реальности 'режиссёром'.
Скучно не будет.! Show Must Go On!
https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1867771596594268/

Схоже, ви не можете переглянути це відео. Якщо так, спробуйте перезапустити браузер.
Закрити
154 639 переглядів
Юлія Тимошенко

Політичні репресії повернулися в Україну! Цілу ніч разом з депутатами фракції провели в аеропорту «Бориспіль». На злітному полі відразу по прильоту невідомі захопили нашого керівника Київської обласної партійної організації Костянтина Бондарєва. Його заблокували в мікроавтобусі і вилучили особисті речі, телефон і паспорт громадянина України. Не представившись, намагалися зачитати йому якийсь документ. Усе це відбувалося ще до паспортного контролю - за межами України і за межами правового поля. Згодом невідомі пішли. Ми викликали поліцію, щоб зафіксувати факт крадіжки невідомими особами особистих речей Костянтина Бондарєва. Кілька годин тривало оформлення відповідної заяви. Костянтин зміг пройти кордон за довідкою лише під ранок.

Ще раз наголошую: за дорученням президента почалися репресії проти наших керівників обласних партійних організацій. Це ті ж самі дії, які робив Янукович. Я хочу задати президенту питання: це за таку державу, за такі силові структури люди боролися?!

Ми це так просто не залишимо.

Прошу максимального репосту!

Kostiantyn Bondariev Ганна Старикова Vadym Ivchenko Александра Кужель Іван Крулько Руслан Богдан

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS