Новости Украины

Більше не хочуть: росіяни втомилися від Путіна Більше не хочуть: росіяни втомилися від Путіна Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/in_article_254cc836df.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/in_article_254cc836df.jpg Число тих, хто підтримує зовнішню політику Путіна за два роки знизилося на 6 відсоткових пунктів Число росіян, які підтримують
Більше не хочуть: росіяни втомилися від Путіна
Число тих, хто підтримує зовнішню політику Путіна за два роки знизилося на 6 відсоткових пунктів

Число росіян, які підтримують зовнішню політику президента Росії Володимира Путіна, за два роки знизилася з 22 до 16 відсотків. Про це з посиланням на опитування 'Левада-центру' повідомляє РБК.

Одночасно зменшилася кількість тих, хто вважає, що Путін захищає російські державні інтереси. Два роки тому так вважала чверть респондентів, зараз — 17 відсотків.

Так, число тих, хто підтримує зовнішню політику Путіна за два роки знизилася на 6 процентних пунктів – з 22 до 16%.

З 10 до 16% зросла частка тих, хто вважає, що Путіну чужі інтереси народу.

Замість 6 тепер 9% вважають, що президент погано керує країною.

Соціолог 'Левада-центру' Денис Волков пояснює, що за два роки в країні зросла втома від зовнішньополітичного порядку президента.

'У багатьох останніх опитуваннях люди кажуть: 'Вистачить всім допомагати, треба допомогти собі, давайте не будемо витрачати гроші на інші країни, краще витратимо їх усередині країни', - відзначає він.

Як вважає Волков, зовнішня політика Росії в Сирії та Україні більшістю росіян сприймається як допомога цим країнам у наведенні порядку, а не військове втручання. Якщо раніше це сприймалося не так гостро, то тепер, зі зниженням реального рівня доходів і на тлі підвищення пенсійного віку, зовнішня політика починає викликати роздратування, вважає він.

'Левада-центр' опитав 1600 осіб від 18 років і старше в 136 населених пунктах в 52 регіонах з 19 по 25 липня 2018 року. Респондентам пропонували список відповідей і давали можливість вибрати один або кілька варіантів.

Запитали росіян і про позитивні сторони президента. За два роки з 33 до 49% зросла кількість тих, хто вважає Путіна, який вже 18 років керує країною, досвідчений політик.

На запитання 'Чим вам не подобається Володимир Путін' 17% опитаних відповіли, що президент 'пов'язаний з великим капіталом'. Також серед причин невдоволення респонденти називали те, що пану Путіну 'чужі інтереси народу' (16%) і він 'пов'язаний з корумпованими політиками' (14%). По 9% вважають, що президент 'не справляється з керівництвом країною' та 'всі його дії розраховані лише на підвищення власної популярності'. 6% відповіли, що Володимир Путін не користується повагою серед оточуючих його людей.

Опитування проводилося з 19 по 25 липня 2018 року. У ньому брали участь 1,6 тис. осіб від 18 років і старше в 136 населених пунктах в 52 регіонах.

Нагадаємо, спливли факти про колосальні масштаби чорної економіки всередині Російської православної церкви. РосЗМІ повідомляють, що РПЦ не сплачує в державний бюджет ні копійки, при тому, що на своїх прихожанах вона заробляє мільйони.

Як повідомляв портал 'Знай.uа', Росія буде зосереджувати свої війська не тільки біля кордону з Донбасом, але і на всіх інших напрямках України.

Також 'Знай.uа' писав, американські сенатори всерйоз взялися за зв'язки президента США Дональда Трампа з Росією.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:38 09.08.2018 0
А что там слышно в с поддежкой петрушки? Или это запрещено публиковать?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS