Новости Украины

Гаазька депутатка покінчила життя самогубством через зґвалтування і погрози Гаазька депутатка покінчила життя самогубством через зґвалтування і погрози online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy12.online.ua/news/r3-29b99d68ed/soc_680_5b6bf61ab60a3.jpg https://proxy12.online.ua/news/r3-29b99d68ed/soc_680_5b6bf61ab60a3.jpg Член міської ради Гааги від ультраправої "Партії Свободи" Віллі Ділле вкоротила собі віку через зґвалтування і постійні погрози з
Гаазька депутатка покінчила життя самогубством через зґвалтування і по

Член міської ради Гааги від ультраправої 'Партії Свободи' Віллі Ділле вкоротила собі віку через зґвалтування і постійні погрози з боку мусульман, передає ONLINE.UA з посиланням на AD.

Жінці було 53 роки.

Нещодавно вона опублікувала у Facebook відео, на якому зізналася, що була зґвалтована мусульманами в березні минулого року.

'Я просто хочу, щоб світ дізнався правду. 15 березня 2017 року мене викрали, зґвалтували і погрожували мусульмани, тому що вони хотіли, щоб я мовчала у Гаазькій міській раді.Після того, як це сталося, я нікому не сказала, я просто провела дебати на наступний день. Недавно мені погрожували смертю, заявивши, що скоро переріжуть мені горло.Я просто боюся, що вони зашкодять моїм дітям, моїм близьким. Я не можу з цим змиритися. Вони не люблять жінок. Я їм зовсім не подобаюся', — сказала вона.

Ділле звинуватила іншого депутата Арнуда Ван Доорна в організації зґвалтування. Політик, який зараз перебуває у відпустці, заявив у Twitter, що він розглядає можливість подання позову за наклеп.

Депутатка протягом 25 років працювала з людьми з інвалідністю. Вона була одруженою і мала чотирьох дітей. Зазначимо, нещодавно вона заявила, що мусульмани з атомною бомбою повинні бути знищені.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що відомий канадський актор та манекенник Рік Дженест, більш відомий як Zombie Boy, наклав на себе руки.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:37 09.08.2018 0
это просто ПИЗДЕЦ. депутатка, директорка, бугалтерка, пилициантка, автивка. Уебища не владеющие языком прописывают новояз. Журнашлюхи неучи это нынче тренд.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS