Новости Украины

Омелян підрахував, скільки втратила Україна через Кримський міст Омелян підрахував, скільки втратила Україна через Кримський міст 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/998212.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/998212.jpg Цього року через Кримський міст Україна вже втратила щонайменше півмільярда гривень. Про це розповів міністр інфраструктури Украї
Омелян підрахував, скільки втратила Україна через Кримський міст

Цього року через Кримський міст Україна вже втратила щонайменше півмільярда гривень.

Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє 'Радіо Свобода'.

Він пояснив, що у цю суму входять прямі втрати через зниження параметрів суден для перевалки в портах Маріуполя і Бердянська.

Читайте також: Затримання Росією суден в Азовському морі: Україна готує санкції у відповідь

Але цих втрат, безумовно, набагато більше, якщо порахувати соціально-економічний ефект, втрати самих судновласників, бізнесу. Я думаю, що це на мільярди, і, можливо, навіть не гривень,
– вважає Омелян.

Він наголосив, що найбільше шкоди завдає те, що міст обмежує прохідність суден.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив Кримський міст, запустивши рух по ньому. Водночас, Президент України Петро Порошенко заявив, що незаконне будівництво російськими окупантами Керченського мосту є черговим свідченням нехтування міжнародним правом зі сторони Кремля.

Що таке 'Кримський (Керченський) міст'?Росія збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність складає 19 кілометрів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS