Новости Украины

Freedom House навів Трампу причини 'ненормальності' Путіна: перелік Freedom House навів Трампу причини 'ненормальності' Путіна: перелік 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/998204.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/998204.jpg Американська неурядова дослідницька та правозахисна організація Freedom House підготувала для президента Дональда Трампа перелік п
Freedom House навів Трампу причини 'ненормальності' Путіна: перелік

Американська неурядова дослідницька та правозахисна організація Freedom House підготувала для президента Дональда Трампа перелік причин, чому 'з Володимира Путіна не вийде друга'.

Про це пише 'Голос Америки'.

Перш за все у Freedom House наголошують, що з Путіним не варто дружити.

Читайте також: Зустріч Трампа і Путіна у Гельсінкі: відомо про ще одні переговори на високому рівні

В організації наголосили, що Кремль звинувачують в організації вбивств за кордоном. Також Москва тримає в ув'язненні політичних опонентів. Вона вдерлася в Грузію та Україну, а окрім того, підтримує диктаторів у низці країн та націоналістичні партії у Європі.

'Путін відправив російських спецпризначенців до Криму у лютому 2014-го року, після того, як протестувальники скинули корумпованого українського презиента Віктора Януковича, контрольованого Кремлем. Захопивши контроль над регіоном силою, окупаційна влада сфальшувала референдум, щоб провести його формальну анексію Росією, яку не визналаміжнародна спільнота', – відзначають у Freedom House.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS