Новости Украины

Спецслужба ФРН розповіла про кібератаки на німецькі ЗМІ Спецслужба ФРН розповіла про кібератаки на німецькі ЗМІ Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7186182_fb_image_ukr_2018_07_13_02_59_29.png https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7186182_fb_image_ukr_2018_07_13_02_59_29.png Німецькі медіакомпанії і організація зі сфери хімічних досліджень стали метою кібератак. Про це повідомило в своїй доповіді Федер
Спецслужба ФРН розповіла про кібератаки на німецькі ЗМІ

Німецькі медіакомпанії і організація зі сфери хімічних досліджень стали метою кібератак.

Про це повідомило в своїй доповіді Федеральне відомство з охорони конституції, пише DW.com.

Наявна інформація свідчить про хвилю атак, здійснених, імовірно, з метою шпигунства. При цьому є вказівки на те, що напади, які мали місце в серпні 2017 і червні 2018 року і, можливо, тривають досі, здійснило російське угруповання хакерів Sandworm.

Відомство з охорони конституції уточнює, що за атаками, імовірно, стоїть російська спецслужба.

Йдеться, згідно з доповіддю, про так звану атакуспрямованого фішингу, з високою точністю здійснену проти конкретних об'єктів.

Електронною поштою надсилалися листи від імені відправника, що заслуговує на довіру, з зараженим текстовим документом в форматі Word. Коли користувач відкривав його, надходила рекомендація дозволити виконання макросів. Якщо дати такий дозвіл, то відкривається можливість стеження за мережевою інфраструктурою або навіть управління нею.

Цілком можливо, що в Німеччині, крім медіакомпаній і організації, що займається хімічними дослідженнями, виявилися зачеплені і інші підприємства.

За даними німецької спецслужби, технічно висококваліфіковане і вкрай агресивна АПТ-угрупування Sandworm діє як мінімум з 2013 року. Воно відоме, серед іншого, нападами на цілі в Україні, зокрема в енергетичному секторі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS