Новости Украины

Трамп показав «дуже гарний лист» від Кім Чен Ина Трамп показав «дуже гарний лист» від Кім Чен Ина zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1365351.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1365351.jpg Президент США Дональд Трамп оприлюднив офіційного листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, яке охарактеризував як доказ суттє
Трамп показав «дуже гарний лист» від Кім Чен Ина

Президент США Дональд Трамп оприлюднив офіційного листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, яке охарактеризував як доказ суттєвого прогресу.

Копію документа та його переклад англійською мовою Трамп розмістив на своїй офіційній сторінці в мережі Twitter, - передає Укрінформ.

Трамп оприлюднив

«Дуже гарний лист від лідера Північної Кореї Кіма. Досягнуто великого прогресу!» – написав глава Білого дому.

Як зазначається в перекладі, у своєму посланні Кім Чен Ин подякував Трампу за «енергійні та надзвичайні зусилля» для того, щоб зблизити відносини між двома країнами.

«Я глибоко переконаний, що тверда воля, щирі зусилля та унікальний підхід, продемонстровані мною та вами, пане президенте, з метою поліпшення відносин між КНДР і США, безперечно принесуть результати», – зазначив північнокорейський лідер.

Він також висловив готовність до практичних дій та наступної зустрічі з президентом Трампом.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS