Новости Украины

Порошенко назвав саміт НАТО продуктивним Порошенко назвав саміт НАТО продуктивним Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847609_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847609_w_450.jpg?v=0 Президент України Петро Порошенко в рамках саміту НАТО в Брюсселі провів низку зустрічей на високому рівні з питань військового сп
Порошенко назвав саміт НАТО продуктивним

Президент України Петро Порошенко в рамках саміту НАТО в Брюсселі провів низку зустрічей на високому рівні з питань військового співробітництва.

'Ефективно пройшли переговори про військово-технічне співробітництво з рядом країн-учасниць НАТО. Я не буду розкривати деталі, але можу сказати, що ми далеко просунулися вперед. Ми обговорили поліпшення диверсифікації, консультативної та адвайзерської підтримки Збройних сил України', – сказав він українським журналістам у Брюсселі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко на саміті НАТО: Путін об'єднав українську націю

Президент зазначив, що задоволений підсумками саміту НАТО.

Президент Петро Порошенко сподівається, що Дональд Трамп під час зустрічі з Володимиром Путіним зуміє розпочати процес введення миротворців на Донбас. Про це глава Української держави сказав під час симпозіуму 'НАТО залучає' у рамках саміту.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS