Новости Украины

Лицарські поєдинки та доповнена реальність: проведуть фестиваль середньовічної культури Лицарські поєдинки та доповнена реальність: проведуть фестиваль середньовічної культури Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847478_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847478_w_450.jpg?v=0 З 3 по 5 серпня поблизу села Урич на Львівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань!". Цьогоріч він
Лицарські поєдинки та доповнена реальність: проведуть фестиваль середн

З 3 по 5 серпня поблизу села Урич на Львівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури 'Ту Стань!'. Цьогоріч він втринадцяте пройде на території заповідника 'Тустань'.

Відвідувачам покажуть кінні турніри, ремесла, забави від скоморохів, стрільби з луків та арбалетів. Також інсценізують лицарські поєдинки та нічний штурм фортеці

Крім того, проведуть музичні, літературні події і ніч кіно.

Цьогоріч організатори фестивалю впровадять елементи сучасності: покажуть лазерне шоу, а також дадуть змогу здійснити віртуальний політ над фортецею за допомогою VR-технологій.

Окрему програму створили для найменших відвідувачів. На них чекає дитячий штурм, ігри, вікторини, забави, танці, постановка казки.

Наразі організатори фестивалю запрошують до реєстрації учасників фестивального дійства – реконструкторів, ремісників, торгівців, літераторів, а також волонтерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто з українських зірок запалить на Koktebel Jazz Festival

У Львові триває фестиваль 'Місяць авторських читань'. Щовечора протягом місяця із 5 липня до 4 серпня в мистецькому об'єднанні 'Дзиґа' о 19:00 можна послухати письменників із чотирьох країн - постійних учасників. 'Місяць авторських читань' відбувається уже 19 років. Щороку письменники їдуть крізь п'ять міст: Брно, Вроцлав, Остраву, Кошице та Львів. В Україні фестиваль проходить вчетверте.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS