Новости Украины

Порошенко, Ситник і нардеп Грановський влаштували таємну зустріч вдома у президента, - журналісти Порошенко, Ситник і нардеп Грановський влаштували таємну зустріч вдома у президента, - журналісти Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2546593/images/im610x343-sytnuk.png https://static.espreso.tv/uploads/article/2546593/images/im610x343-sytnuk.png За даними журналістів, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник відвідував будинок у Козині, у якому мешкає прези
Порошенко, Ситник і нардеп Грановський влаштували таємну зустріч вдома
За даними журналістів, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник відвідував будинок у Козині, у якому мешкає президент Петро Порошенко

Про це повідомляє 'Радіо Свобода', яке розмістило відповідне відео у YouTube.

Зустріч відбулась пізно ввечері 26 квітня. В цей же час біля воріт резиденції були зафіксовані автівки, якими користується депутат від фракці БПП Олександр Грановський.

Зазначимо, що інформація про зустріч була оприлюднена через 2,5 місяці після зйомки.

“Точну дату не пам'ятаю, але кілька місяців тому я був там (на зустрічі з Порошенком у Козині – ред.). Зустріч відбувалася тет-а-тет і стосувалася Антикорупційного суду. Обговрювали питання участі міжнародних експертів. Я зайняв позицію, що немає жодних компромісів і треба ухвалити те, що пропонували експерти і міжнародні партнери”, - сказав Ситник журналістам, які 26 квітня вели у Козині зйомку.

За його словами, була необхідність провести таку зустріч з головою держави.

“Це не була таємна зустріч. Я зараз про неї заявляю”, - додав Ситник у розмові з журналістами.

Очільник НАБУ сказав, що не бачив на цій зустрічі нардепа Грановського, хоча журналісти зафіксували його авто біля воріт резиденції. За його словами, за три роки було 12-15 таких зустрічей з президентом Порошенком.

Президент Порошенко та нардеп Грановський не відповіли на запитання журналістів щодо цієї зустрічі 26 квітня.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS