Новости Украины

Вчені встановили, як виникає хвороба Альцгеймера Вчені встановили, як виникає хвороба Альцгеймера 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/997810.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/997810.jpg Вчені з США змогли зафіксувати та детально розглянути момент появи хвороби Альцгеймера. Відповіде дослідження американських дослі
Вчені встановили, як виникає хвороба Альцгеймера

Вчені з США змогли зафіксувати та детально розглянути момент появи хвороби Альцгеймера.

Відповіде дослідження американських дослідників з Південно-Західного Медичного центру Техаського Університету опубліковане в журналі eLife.

Читайте також: Популярні ліки захищають мозок від проявів хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера починається з молекулярних змін здорового тау-білка, який стає токсичним. А це провокує нетипову поведінку для тау-білків – вони починають злипатися, утворюючи руйнують нейрони смертоносні нейрофібрилярні клубки. Ті самі, які виявив німецький невролог Алоїс Альцгеймер.За словами автора нового дослідження Марка Даймонда, результати їх роботи – це 'великий вибух' в вивченні тау-білка, бо 'вперше вдалося заглянути у початок хвороби'.

До слова, лікар-невролог Олексій Сіделковскій назвав умови, які зможуть знизити ризик виникненняхвороби Альцгеймера або уповільнити її.

Що таке хвороба Альцгеймера? це захворювання, яке виникає у людей у похилому ​​віці. Воно характеризується послабленням функцій головного мозку. Через це людина не може піклуватися про себе самостійно - вона потребує постійного нагляду, допомоги з боку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS