Новости Украины

Кличко підписав підвищення тарифу на проїзд до 8 грн Кличко підписав підвищення тарифу на проїзд до 8 грн Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2546581/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2546581/images/_default_soc_sharing.jpg З 14 липня у Києві буде встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулер
Кличко підписав підвищення тарифу на проїзд до 8 грн
З 14 липня у Києві буде встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці

Відповідне розпорядження підписав міський голова Києва Віталій Кличко, інформує прес-служба КМДА.

Так, згідно з документом, разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштуватиме 8 гривень. Водночас пасажири, які користуються системою поповнення безконтактних карток, матимуть можливість сплачувати за 1 поїздку в метрополітені від 6,50 грн у разі одноразового придбання 50 поїздок.

Крім того, термін дії безконтактної картки збільшується із 6 до 12 місяців. Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць.

Вартість проїзного квитка на один місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) коштуватиме 390 грн, а у метрополітені — 610 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) — 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) — 670 грн.

Окрім того, у столичному метро запроваджуються нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (75 грн), 14 поїздок на 7 днів (104 грн) та 30 поїздок на 15 календарних днів (210 грн).

Відповідно до розпорядження, збережено пільги на проїзд громадським транспортом для пенсіонерів, ветеранів бойових дій на Донбасі, чорнобильців та інших пільгових категорій населення.

Наголошується, що раніше придбані проїзні квитки чи жетони залишаються дійсними до кінця липня. Також пасажири можуть здійснювати проїзд у метро за раніше придбаними пластиковими безконтактними картками.

Починаючи з 1 вересня, раніше придбані жетони та разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS