Новости Украины

На Чернігівщині військового начальника затримано за хабарництво На Чернігівщині військового начальника затримано за хабарництво Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-07/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B3%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-3_0.JPG http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-07/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B3%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-3_0.JPG Управління захисту економіки та військова прокуратура Чернігівського гарнізону викрили та затримали начальника циклової комісії ві
На Чернігівщині військового начальника затримано за хабарництво

Управління захисту економіки та військова прокуратура Чернігівського гарнізону викрили та затримали начальника циклової комісії військової частини під час отримання неправомірної вигоди.

Затримання проводилося спільно з працівниками Управління захисту економіки та слідчими Слідчого управління ГУНП в Чернігівській області.

Встановлено, що затриманий вимагав та отримав від громадянки України неправомірну вигоду в сумі 2600 гривень за обіцянку вплинути на службових осіб комісії цієї ж військової частини, яка є закладом з підготовки водіїв, для безперешкодної видачі свідоцтва про її закінчення.

Також він обіцяв у подальшому «допомогти» при складанні іспитів та видачі посвідчення водія категорії «В».

Офіцера затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірну вигоду в ході особистого обшуку виявлено та вилучено. Наразі тривають слідчі та процесуальні дії.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Чернігівській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS