Новости Украины

Зустріч Порошенко та Макрона: про що домовилися президенти Зустріч Порошенко та Макрона: про що домовилися президенти online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy10.online.ua/news/r3-d7da19cabf/soc_680_5b4761d97fb94.jpg https://proxy10.online.ua/news/r3-d7da19cabf/soc_680_5b4761d97fb94.jpg Президент України Петро Порошенко зустрівся з французьким лідером Еммануелем Макроном у рамках саміту НАТО в Брюсселі. Сторони обг
Зустріч Порошенко та Макрона: про що домовилися президенти

Президент України Петро Порошенко зустрівся з французьким лідером Еммануелем Макроном у рамках саміту НАТО в Брюсселі. Сторони обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі і погодили подальші кроки для забезпечення виконання Мінських домовленостей і введення миротворчої місії ООН.

Про це повідомляє прес-служба українського президента, передає ONLINE.UA.

Окрім того, лідери заявили, що необхідно активізувати переговорний процес у нормандському форматі.
'Порошенко наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для посилення тиску на Росію для невідкладного звільнення всіх українських в’язнів, у тому числі Олега Сенцова, Романа Сущенка і Володимира Балуха', — сказано в повідомленні.
Також український лідер підтвердив запрошення Макрона відвідати Україну з візитом, що повинно мати особливе значення у світлі проведення Року французької мови в Україні, який стартує 3 вересня 2018 року.
Як повідомляв ONLINE.UA, президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом. Вказано, що сторони обговорили співпрацю між країнами, а також способи блокування газопроводу 'Північний потік-2'.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS