Новости Украины

В НАТО вперше відповіли на погрози США про вихід з Альянсу В НАТО вперше відповіли на погрози США про вихід з Альянсу online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy12.online.ua/news/r3-bfac8f0e98/soc_1531406334680_5b475d7d67680.jpg https://proxy12.online.ua/news/r3-bfac8f0e98/soc_1531406334680_5b475d7d67680.jpg Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що президент США Дональд Трамп дійсно погрожував членам блоку виходом Штатів з А
В НАТО вперше відповіли на погрози США про вихід з Альянсу

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що президент США Дональд Трамп дійсно погрожував членам блоку виходом Штатів з Альянсу. Він також додав, що 'це зробило НАТО сильнішим'.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Reuters.

Генсек нагадав, що очікував почути жорстку критику з боку американського лідера.

'Я вам казав напередодні саміту, що я чекаю відвертою дискусії про розподіл витрат. І це – саме, те, що відбулося', — сказав Столтенберг.

Відповідаючи на запитання про дану погрозу Трампа, очільник НАТО висловив переконання, що вона допомогла Альянсу, оскільки 'зробила його сильнішим'

'У нас була дуже відверта дискусія і вчора і сьогодні і це зробило НАТО сильнішим', — сказав він.
Окрім того, Столтенберг зазначив, що за підсумками дискусії з Трампом союзники погодилися збільшити витрати на оборону.
Як повідомляв ONLINE.UA, за підсумками екстреної зустрічі членів НАТО президент США Дональд Трамп заявив, що не розглядає можливість виходу Сполучених Штатів зі складу Альянсу. Голова Білого дому не заперечував, що раныше він погрожував союзникам можливим виходом США з блоку.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS