Новости Украины

Дитина 5 діб стерегла п'яну матір на вокзалі Дитина 5 діб стерегла п'яну матір на вокзалі Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847498_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847498_w_450.jpg?v=0 На Південному вокзалі в Харкові 9-річна Анастасія п'ять днів стежила за матір'ю, яка п'яна спала на лавці. Дитина розповіла, що м
Дитина 5 діб стерегла п'яну матір на вокзалі

На Південному вокзалі в Харкові 9-річна Анастасія п'ять днів стежила за матір'ю, яка п'яна спала на лавці.

Дитина розповіла, що мала разом із матір'ю їхати в Росію до батька. Про це у Facebook повідомила екс-патрульна Ляна Теремкова.

'Дівчинка розповіла, що вони з матір'ю – одеситки, але останні три роки там не були. До Харкова приїхали для прогулянки, а потім повинні були поїхати назад до Росії, де їх чекає батько дівчинки. Він навіть перерахував їм грошей, щоб мама купила квитки. Але замість цього жінка один раз зводила дитину в Макдональдс, а на інші 5 тисяч накупила собі і всім любителям алкоголю, які були на вокзалі, спиртного. Гроші закінчилися за один день', – повідомила Теремкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Столичні поліцейські забрали 3-річну дитину в п'яних батьків

Правоохоронці склали на горе-матір адмінпротокол за неналежне виконання батьківських обов'язків. Саму дівчинку відвезли в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню, пізніше її збираються відправити до Одеси.

У Львові камери відеоспостереження зняли пару можливих наркоманів із малою дитиною. Їх помітили між готелем 'Супутник' і аквапарком. На відео жінка у присутності дитини робить внутрішньовенну ін'єкцію чоловікові. Перед цим вони насторожено оглядаються довкола.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Teneo 16:54 12.07.2018 0
какой лютый бред. откуда автор высосал это?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS