Новости Украины

ОБСЄ знайшла на Донбасі невідведене озброєння бойовиків ОБСЄ знайшла на Донбасі невідведене озброєння бойовиків Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5122/38_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5122/38_main.jpg На Донбасі за тиждень виявлено 1200 фактів порушення режиму припинення вогню Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ (СММ ОБСЄ) на До
ОБСЄ знайшла на Донбасі невідведене озброєння бойовиків

На Донбасі за тиждень виявлено 1200 фактів порушення режиму припинення вогню

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ (СММ ОБСЄ) на Донбасі виявила 46 одиниць техніки, розташованої з порушенням узгодженої лінії відведення. Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг, передає у Twitter представництво ОБСЄ в Україні.

Зокрема, 26 одиниць техніки виявлено у непідконтрольній уряду України території. Решта 16 одиниць - на території підконтрольній.

Також, за словами Хуга, протягом останнього тижня на Донбасі спостерігачі зафіксували 1200 порушень режиму припинення вогню.


00000_1_01

«Не усунуті перші причини насильства, а саме наявність забороненої зброї», - сказав Хуг, додавши, що рівень насильства на Донбасі дещо знизився.

Проте, як зауважив Хуг, на тлі зниження рівня насильства міни і досі загрожують цивільному населенню.

«Відносне затишшя хитке через близькість розміщення сил і формувань», - підкреслив Хуг.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS