Новости Украины

'Загрожує незалежності' - у НАТО зробили вагому заяву по Криму 'Загрожує незалежності' - у НАТО зробили вагому заяву по Криму Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847493_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847493_w_450.jpg?v=0 Присутність Росії на кримському півострові робить ситуацію в причорноморському регіоні нестабільною та загрожує незалежності Украї
'Загрожує незалежності' - у НАТО зробили вагому заяву по Криму

Присутність Росії на кримському півострові робить ситуацію в причорноморському регіоні нестабільною та загрожує незалежності України.

Про це йдеться в заяві за підсумками засідання Північноатлантичної ради за участю України та Грузії в рамках саміту Альянсу в Брюсселі, передає УНІАН.

'Постійна мілітаризація Криму Росією, у Чорному та Азовському морях породжує подальші загрози незалежності України та підриває стабільність у регіоні в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 'Брязкають зброєю' - кримські окупанти підготували 'Бастіони' до удару по Чорному морю

НАТО і Україна продовжують закликати Росію припинити її незаконну і протиправну анексію Кримського півострова, яку вони не визнають і не будуть визнавати', - йдеться у заяві.

Тим часом Росія продовжує нарощувати свою присутність на півдні країни: за два з половиною місяці в Азовському морі затримала 100 українських суден.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS