Новости Украины

ЛМР затвердила програму запровадження плати за воду для мешканців сіл «грибовицької зони» ЛМР затвердила програму запровадження плати за воду для мешканців сіл «грибовицької зони» zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1364945.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1364945.jpg Львівська міська рада компенсовуватиме мешканцям сіл Малехів, Збиранка, Малі та Великі Грибовичі 1,52 куб. м води на одну особу в
ЛМР затвердила програму запровадження плати за воду для мешканців сіл

Львівська міська рада компенсовуватиме мешканцям сіл Малехів, Збиранка, Малі та Великі Грибовичі 1,52 куб. м води на одну особу в місяць. За решту використаної води люди платитимуть відповідно до лічильників самостійно. Виставляти плату за водопостачанням цим сіл почнуть з 15 липня.

Відповідну Програму компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі) депутати затвердили під час сьогоднішньої сесії.

«ЛМКП «Львівводоканал» надає послуги з водопостачання населенню за фактичним водоспоживанням згідно з показами лічильників. Оплата за надані послуги з водопостачання проводиться на основі фактичної реалізації води у натуральних показниках за встановленим тарифом», – йдеться у програмі.

У програмі також зазначений об’єм води – 1,52 куб. м – який Львів покриватиме на одного мешканця зазначених сіл у місяць.

Кошти з бюджету міста компенсують ЛМКП «Львівводоканал» або іншому органу місцевого самоврядування, який визначать виконавцем послуг з водопостачання.

Відшкодування здійснюватимуть згідно з наданим «Львівводоканалом» розрахунком, на основі фактичної кількості зареєстрованих споживачів води за звітний період, норм водоспоживання та встановлених тарифів у межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету м. Львова.

Як відомо, через близькість до Грибовицького сміттєзвалища вода у чотирьох селах стала непридатна для вживання. Тож з 2000-их років Львів безкоштовно постачав їм холодну воду. Цьогоріч у мерії, через значне використання води селянами, вирішили запровадити для них плату. Таке рішення місцеві жителі назвали шантажем та метод орди.

Згідно з рішенням виконкому, плату за водопостачання для сіл грибовицької зони введуть з 15 липня

Окрім того, виконком прийняв ще одне рішення, яким визначив, що воду мешканцям Великих і Малих Грибович, Малехова та Збиранки постачатиме ЛКП «Рембуд». Це комунальне підприємство спеціалізується на будівництві і капітальному ремонті житлового фонду.

Раніше у міській раді селянам пропонували два варіанти: укладати договори напряму з ЛМКП «Львівводоканал» або ж утворити своє комунальне підприємство, яке співпрацюватиме з водоканалом. У другому випадку тариф на водопостачання був би нижчим.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS