Новости Украины

У Туреччині після конфлікту з росіянином українець 5 діб лежить у комі У Туреччині після конфлікту з росіянином українець 5 діб лежить у комі 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/997859.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/997859.jpg Медики та Міністерство закордонних справ докладає багато зусиль, аби врятувати життя українця, який після сутички з громадянином Р
У Туреччині після конфлікту з росіянином українець 5 діб лежить у комі

Медики та Міністерство закордонних справ докладає багато зусиль, аби врятувати життя українця, який після сутички з громадянином Росії у турецькому готелі перебуває у комі.

Про це 'Українській правді' розповів заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

Читайте також: Понад півтисячі українських туристів, які застрягли в Туреччині, повернулися додому

За його словами, консул про ситуацію довідався від дружини потерпілого. Вона розповіла, що конфліктна ситуація між громадянином Росії та громадянином України Андрієм Совою сталася 7 липня. У результаті конфлікту українець упав і вдарився головою.

Чоловіка з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної лікарні, де медики прийняли рішення про термінову операцію. Нині чоловік перебуває у комі, до тями не приходив.

За інформацією туроператора, на місце прибула поліція, вони провели розслідування, опитали свідків та порушили кримінальну справу.

Читайте також: Конфлікт у центрі Одеси закінчився стріляниною

'Інтерфакс-Україна' повідомляє, що трагічна подія сталася на другий день після прильоту українців на відпочинок. Зазначається, що росіянин прийшов з сусіднього готелю і побив 57-річного жителя Запоріжжя Сову. Як зазначається, у крові постраждалого було виявлено великий вміст алкоголю, тому страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилась здійснювати оплату.

Кирилич повідомив УП, що у дружини постраждалого немає коштів на оплату медпослуг та транспортування чоловіка додому. Також додав, що посольство України у Туреччині постійно підтримує контакт із жінкою, туроператором, страховою компанією та керівництвом лікарні.

Ми звернулися до компетентних органів Туреччини щодо надання документів у справі,
– сказав Кирилич.

Також провели переговори зі страховою компанією потерпілого щодо пошуку альтернативних шляхів вирішення проблеми покриття витрат на лікування і транспортування. Але вони не знайшли підтримки з цього питання.

МЗС провело переговори з роботодавцем постраждалого 'Запорізькою колійною машинною станцією' Придніпровської філії ПАТ 'Укрзалізниця' та страховою компанією за місцем праці постраждалого для врегулювання ситуації із захисту прав громадянина України.

Кирилич наголосив, що Посольство тримає ситуацію на контролі, стан громадянина України залишається важким.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

2
Phorchun 16:20 12.07.2018 0
В общем статья ни о чем. 1. Один гражданин по прилету нажрался дармовой выпивки. 2. Попал в больницу в состоянии опьянения. 3. Страховая отказалась оплачивать, поскольку был пьян. И этот случай четко описан в страховке. И самое пустозвонное заявление - "провели переговоры", "обратились на предприятие". Максимум - это материальная помощь от предприятия на лечение.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Teneo 15:12 12.07.2018 0
Оно нажралося, упало, а виноват именно россиянин? а чего не лично Путин?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS