Новости Украины

Молода жінка померла через годину після генерального прибирання Молода жінка померла через годину після генерального прибирання Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847226_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847226_w_450.jpg?v=0 30-річна іспанка померла прямо на підлозі своєї кухні після того, як закінчила прибирання. Згодом виявилося, що до смерті молодої
Молода жінка померла через годину після генерального прибирання

30-річна іспанка померла прямо на підлозі своєї кухні після того, як закінчила прибирання. Згодом виявилося, що до смерті молодої жінки призвело отруєння. Пише відоме британське видання Dailymail.

Сильна слабкість змусила 30-річну жительку Мадриду викликати службу екстреної допомоги. Як повідомила жінка операторам, протягом останніх двох годин вона займалася прибиранням, а потім відчула, що погано себе почуває.

Коли парамедики прибули на місце, знайшли її на кухні — серце вже не билося. Спеціалісти протягом 30 хвилин намагалися реанімувати молоду жінку, однак марно.

Причиною смерті виявилося отруєння випарами аміаку. Ця речовина містилася в мийному засобі, яким 30-річна іспанка користувалася під час прибирання. Зазвичай аміак входить до складу речовин для чистки скла, духовок і сантехніки. У високих концентраціях ця сполука здатна спричинити опіки слизових оболонок носу, горла й очей. Довготривалий вплив великих доз аміаку на організм загрожує розривом легень, розвитком серцевої недостатності й пошкодженням головного мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які найнебезпечніші речі на кухні

Летальні наслідки після використання побутової хімії — явище нечасте. Такі засоби представляють собою розбавлену форму хімічних речовин, тому за умови дотримання правил безпеки не становлять загрози життю. Однак лікарі зазначають, що під час прибирання з використанням побутової хімії слід обов'язково робити перерви на відпочинок. Також подібні засоби не можна змішувати: варто надати перевагу якомусь одному або вичекати, доки вивітриться попередній.

'Інколи люди чистять унітаз спершу засобом з аміаком, а потім ще й відбілювачем. Цього в жодному випадку робити не можна, адже подібне поєднання може спричинити викид хлорного газу, який є дуже токсичною речовиною', — пояснюють медики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили популярний посуд, який може вбити

Окрім того, перед прибиранням важливо переконатися, що приміщення добре вентилюється. За словами лікарів, тільки за таких умов можна уникнути плачевних наслідків тривалого впливу на організм хімічних елементів, які навіть у низьких концентраціях все рівно лишаються подразниками.

Раніше розповіли, яка побутова хімія найбільш небезпечна для малюків. Дослідження, яке дозволило, це з'ясувати, провели американські лікарі-педіатри. Медики проаналізували дзвінки, що надходили від батьків, чиї діти постраждали від контакту з побутовою хімією.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS