Новости Украины

Якою буде реакція Лондона на загибель жінки від російського 'Новачка': версія експерта Якою буде реакція Лондона на загибель жінки від російського 'Новачка': версія експерта 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/996751.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201807/996751.jpg Загибель громадянки Великобританії через отруєння російською нервово-паралітичною речовиною "Новачок" – наслідки попередньої атаки
Якою буде реакція Лондона на загибель жінки від російського 'Новачка':

Загибель громадянки Великобританії через отруєння російською нервово-паралітичною речовиною 'Новачок' – наслідки попередньої атаки на сім’ю Скрипалів. Але навряд чи будуть нові демарші з боку британської влади щодо Росії.

Про це 24 каналу розповів голова правління Центру прикладних політичних досліджень 'Пента' Володимир Фесенко.

Читайте також: Нове отруєння 'Новачком': у Великобританії сказали, чи будуть вводити нові санкції проти РФ

За словами політолога, в ситуації з отруєнням екс-розвідника Росії Сергія Скрипаля і його доньки були сильні підозри, які і не зникли, і не підтвердилися, що це спланована операція російських спецслужб. Але тоді було зрозуміло, кому це вигідно.

Отруєні російським 'Новачком' громадяни Великобританії, скоріше за все, випадкові жертви. Це не була цілеспрямована атака, а наслідки попередньої атаки на Скрипалів. Зараз у черговий раз може прозвучати аргумент, що на території Великобританії гинуть їхні громадяни. Але нових демаршів з боку британської влади не буде,
– вважає Володимир Фесенко.

На його думку, якби вбили або спробували здійснити замах на когось з відомих людей, російський емігрантів або британських політиків, тоді б була нова хвиля емоцій і політичних демаршів. Але у Великобританії зараз назріває урядова криза, і внутрішня ситуація не така, щоб консолідовано йти на різкі кроки.

Нагадаємо, у Великобританії померла 44-річна Дон Старджесс, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною 'Новачок' у Еймсбері, яке розташовується неподалік Солсбері. Раніше отруєння цією речовиною зазнали колишній російський шпигун Сергій Скрипаль і його донька Юлія. Представник контртерористичного підрозділу Скотланд-Ярду Нейл Басу розповів, що померла Дон Стерджесс і Чарлі Роулі ймовірно взаємодіяли зі значною кількістю 'Новачка', яка була у контейнері.

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон відверто звинуватив Росію у причетності до смерті 44-річної жінки після отруєння. Як покарання за отруєння Скрипаля, за яким 'або безпосередньо, або опосередковано' стоїть Москва, 23 російських дипломатів висилають із Великобританії.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 16:57 10.07.2018 0
какой избирательный яд. Действует не только избирательно, но и через время.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS