Новости Украины

Джавеліни для України: американські іграшки виявилися простроченими Джавеліни для України: американські іграшки виявилися простроченими Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/07/27/orig-1525099675adab2e6aa6fd42333a763e75ad6f53eb.jpeg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/07/27/orig-1525099675adab2e6aa6fd42333a763e75ad6f53eb.jpeg Схоже влада вирішила дещо приховати від українців щодо американського озброєння На одному з військових полігонів України про
Джавеліни для України: американські іграшки виявилися простроченими
Схоже влада вирішила дещо приховати від українців щодо американського озброєння
На одному з військових полігонів України провели випробування американських протитанкових ракетних комплексів Джавелін (Javelin). Відбувалися ці випробування ще 22 травня. Як повідомляє прес-служба президента, на випробуваннях був присутній верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко.

На полігоні були продемонстровані контрольні запуски по наземних цілях, які виконали українські військовослужбовці. Всі цілі були успішно вражені. Принаймні так повідомили в засобах масової інформації, посилаючись на дані, поширені офіційними відомствами.

Але, схоже, випробування американських комплексів Джавелін пройшли не так успішно, як нам повідомили. Сьогодні, 5 липня, Телеграм-канал 'НачШтабу' оприлюднив дуже цікавий документ – відповідь на запит секретаря РНБО Олександра Турчинова.

'Зустрічайте перший інсайд з РНБО! Виявляється, що випробування 'Джавелін' відбулися не так успішно, як хотілося. Експерти КБ 'Луч' провели дослідження американських ПТРК і з'ясували, що наша 'Стугна-П' покруче буде', - йдеться в повідомленні Телеграм-каналу.

В опублікованому документі йдеться про те, що на запит секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова було проведено аналіз надійності поставлених в Україну комплексів Джавелін. Також там говориться про збої в роботі цього озброєння.

'Встановлено, що причиною збою в роботі Джавелінів стали проблеми з маршовими двигунами окремих комплексів. Виявлено, що заводський термін дії експлуатації двигунів закінчився, але був продовжений спеціальним рішенням перед поставками в Україну. Ймовірно, відсутність запуску маршових двигунів цих ПТРК на показових стрільбах пов'язано саме з цим, тобто, двигуни потребують додаткової перевірки', - йдеться в документі.

Там також зазначено, що застосування такої зброї в бойових умовах може призвести до загибелі військовослужбовців.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:09 06.07.2018 0
зачем папуасам отдавать что-то реальное боевое? Можно и бусики и ракушечки. Главное чтобы смотрелись красиво. И вид "увесьмирзнами" опять таки поддержан.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS