Новости Украины

Мастеру производства на блюминге “ArcelorMittal Кривой Рог” оторвало ногу Мастеру производства на блюминге “ArcelorMittal Кривой Рог” оторвало ногу Укррудпром http://ukrrudprom.ua/res/i/logo.png Укррудпром Руководитель первичной профсоюзной организации Всеукраинского профсоюза “Свобода труда” на “ArcelorMittal Кривой Рог” Евгений Алис

Руководитель первичной профсоюзной организации Всеукраинского профсоюза “Свобода труда” на “ArcelorMittal Кривой Рог” Евгений Алистратинский рассказал в Facebook об очередном ЧП на предприятии.

В цехові Блюмінг стався нещасний випадок.

Майстру виробництва відірвало ногу.

Звертаюсь до керівництва профспілкки, членом якої був найманий працівник, не дати адміністрації спустити на гальмах цю ситуацію, а розслідувати нещасний випадок з великою прискіпливістю та не дати повторенню подібних ситуацій.

Вияснити, які порушення призвели до отримання травми, скласти акти в яких зазначити:
— які роботи виконував майстер;
— в чиї обов'язки входила робота під час якої сталась травма;
— перевірити чи відповідає штат нормативній кількості;
— в якому психологічному стані знаходився робітник,
— в який час велась робота, від кого отримав наказ про виконання робіт.

Треба припинити практику надмірної експлуатації, в якій строки виконання робіт, кількісний штат не відповідають реальності.

Напомним, 16 марта 2017 года на блюминге ПАО “АрселорМиттал Кривой Рог” от смертельных травм, полученных на производстве, погиб сотрудник предприятия. По словам очевидцев, мужчину, который работал в цеху, во время проведения работ намотало на шпиндель клети стана. Пострадавший получил травмы несовместимые с жизнью.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS