Новости Украины

Акція перед представництвом ЄС: намалювали мапу Росії з колоніями та СІЗО Акція перед представництвом ЄС: намалювали мапу Росії з колоніями та СІЗО 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/140385.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/140385.jpg Закликали активісти – до політичного бойкоту ЧС-2018 та до нових санкцій проти людей, які сприяли ув'язненню українців Мапу Росі
Акція перед представництвом ЄС: намалювали мапу Росії з колоніями та С
Закликали активісти – до політичного бойкоту ЧС-2018 та до нових санкцій проти людей, які сприяли ув'язненню українців

Мапу Росії намалював крейдою на асфальті біля входу до представництва Євросоюзу в Україні художник Володимир Кузнєцов. До нього долучилися й інші небайдужі, які позначили на цій карті колонії та ізолятори, де утримують українських бранців, передає '5 канал'.

Таким чином хотіли нагадати європейським політикам про режисера Олега Сенцова, який рівно місяць відмовляється від їжі у російській в'язниці, вимагаючи звільнити усіх українських політв'язнів.

Крім того, закликали активісти й до політичного бойкоту Чемпіонату світу з футболу, який сьогодні стартує у Росії. А ще – просили Європарламент запровадили санкції проти людей, які причетні до незаконного ув'язнення українців.

'Треба якнайбільше тиснути на міжнародну спільноту для того, щоб імідж країни-агресора не був піднятий за рахунок Чемпіонату світу з футболу', – прокоментувала учасниця акції Галина Джекаєва.

'Вимагаємо також від європейських представників, щоб вони ввели санкції саме до причетних людей, які впливали на те, щоб з'явилися ці заручники', – зазначив учасник акції Володимир Кузнєцов.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS