Новости Украины

Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише після 22 червня Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише після 22 червня 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/139027.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/139027.jpg Нині проводиться робота щодо можливого відвідування журналіста Романа Сущенка, який утримується у СІЗО "Лефортово", та Миколи Карп
Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише
Нині проводиться робота щодо можливого відвідування журналіста Романа Сущенка, який утримується у СІЗО 'Лефортово', та Миколи Карпюка, який перебуває в тюрмі у місті Владимир
Представники російського омбудсмена запропонували Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денісовій відвідати ув'язненого українського режисера Олега Сенцова після 22 червня. Про це повідомляє прес-служба офісу Уповноваженого.

'Питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим. Ми наполягаємо на якомога швидшій поїздці до Салехарда, де тримається Олег, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми будемо далі наполягати на тому, щоб ми поїхали туди найближчими днями', - цитує прес-служба Денісову.

Також Денісова повідомила, що російська сторона запропонувала здійснити перший візит до міста Омська у суботу, 16 червня.

Крім того, Уповноважений зазначає, що зараз проводиться робота щодо можливого відвідування журналіста Романа Сущенка, який утримується у СІЗО 'Лефортово', та Миколи Карпюка, який перебуває в тюрмі у місті Владимир. Наразі, як повідомляють у прес-службі, перемовини тривають.

В ефірі телеканалу '112 Україна' Денісова пояснила, що остаточні дати візитів поки не узгоджено.

'Попередньо ми не підтвердили ту дорожню карту, яку вони нам пропонують. Ми наполягаємо на тому, щоб якомога швидше відвідати Олега Сенцова, тому що стан його - критичний (голодує вже 32 дні -ред.). Хоча нас тут запевняють, що він практично не голодує і знаходиться в нормальному стані. Але підтвердити або спростувати це ми зможемо тоді, коли побачимо його самі ', - сказала вона.

Денисова підтверджує, що в суботу омбудсмени в Омську відвідають Дмитра Штиблікова.

Як повідомляв 5.UA, раніше у четвер російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що уповноважені з прав людини Росії і України розраховують відвідати по 34 ув'язнених на територіях обох країн.

9 червня за ініціативою української сторони відбулася телефонна розмова президентів України і РФ Петра Порошенка і Володимира Путіна, під час якої була досягнута домовленість про відвідування уповноваженими з прав людини обох країн російських громадян, які перебувають в ув'язненні в Україні, і українських політв'язнів в Росії.

13 червня Денисова відбула в Росію для відвідання українських політв'язнів.

За даними МЗС України, щонайменше 24 українці є політичними ув'язненими в РФ, більше 40 - в окупованому Криму. У цьому переліку також журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого в Росії засудили до 12 років колонії суворого режиму за сфабрикованими обвинуваченнями у 'шпигунстві'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS