Новости Украины

Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/842/842295_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/842/842295_w_450.jpg?v=0 Крим Четвер, 14 червня 2018 07:38 Крим Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування Коментувати Роздрукувати
Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування
Четвер, 14 червня 2018 07:38

Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування

Сенцов потрапив до реанімації, але продовжує голодування
Українського режисера Олега Сенцова у п'ятницю відвозили до реанімації

Українського режисера Олега Сенцова у п'ятницю відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині колонії, але продовжує голодування.

Про це розповіла сестра політв'язня Наталія Каплан, пише 'Крим.Реалії'

'За інформацією від російської правозахисниці Зої Свєтової, яка домовилась на відеодзвінок з Олегом, у п'ятницю його відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині', - сказала сестра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рідні не підтримують, а дружина покинула дітей — мати Сєнцова розповіла про життя без сина

За словами Наталії, достовірно про його здоров'я поки нічого не відомо. Наприкінці тижня до Сєнцова поїде адвокат.

'Олег мені нічого про своє здоров'я не повідомляв. Це все буде відомо наприкінці тижня. Ми розмовляли про побутові речі, що передати дітям, мамі. Я просто розповідаю йому, що відбувається навколо політв'язнів, навколо його імені', - повідомила сестра Сенцова.

Наразі невідомо, чи застосовували примусове годування, як погрожували.

'Здаватися він не збирається. Помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж', - підсумувала Наталія Каплан.

Мама київського викладача Станіслава Клиха, засудженого в Росії на 20 років за фальшивим звинуваченням, розповіла про жахи Сибіру. Уперше за 3 роки Тамара Клих мала велике (триденне) побачення із сином. До колонії під Магнітогорськом вона доїхала за три доби. Майже двометровий син схуд на 15 кг, у нього не працюють руки, а коліна гниють.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS