Новости Украины

Вчені зробили моторошний прогноз через танення льоду в Антарктиці Вчені зробили моторошний прогноз через танення льоду в Антарктиці 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201806/983417.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201806/983417.jpg Танення льодів Антарктиди наростає зі значною швидкістю і прискорилося в три рази за останні п'ять років. Через це підвищується св
Вчені зробили моторошний прогноз через танення льоду в Антарктиці

Танення льодів Антарктиди наростає зі значною швидкістю і прискорилося в три рази за останні п'ять років. Через це підвищується світовий рівень моря, що може в кінцевому підсумку становити небезпеку для берегових ліній.

Про це йдеться в доповіді команди вчених зі США та Великобританії, передає 'Інтерфакс'.

Читайте також: Науковці вказали на страхітливу аномалію в Африці

Зазначається, що до 2012 року скорочення кількості льоду в Антарктиці трималося на рівні 76 мільярдів тонн на рік, однак з тих пір ця цифра зросла до рівня 219 мільярдів тонн на рік.

Ми розглядаємо ці результати як ще один сигнал тривоги, щоб уповільнити потепління нашої планети,
зазначив Ерік Ріньо, співробітник Лабораторії реактивного руху НАСА, який протягом двох десятиліть стежив за крижаним покривом Землі.

За словами вчених, якщо протягом наступного десятиліття не вжити екстрених заходів, лід, що тане, може додати більше 25 сантиметрів до загального збільшення рівня моря в світі до 2070 року. Таким чином загалом рівень моря може зрости на 3,5 метра.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS