Новости Украины

У Вінниці продовжують облаштовувати контейнерні майданчики для сміття У Вінниці продовжують облаштовувати контейнерні майданчики для сміття Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5051/78_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5051/78_main.jpg Благоустрій міста триває Комунальні служби продовжують планомірну роботу по капітальному ремонту контейнерних майданчиків, куди м
У Вінниці продовжують облаштовувати контейнерні майданчики для сміття

Благоустрій міста триває

Комунальні служби продовжують планомірну роботу по капітальному ремонту контейнерних майданчиків, куди мешканці багатоповерхівок виносять свої побутові відходи. Нові конструкції роблять з металопрофілю і вони мають крівлю. Наразі роботи завершені в дворах ще двох вінницьких багатоповерхівок – по вул. М. Шимка, 34 та вул. Привокзальна, 2/1.
Будувати контейнерні майданчики нового зразка у Вінниці розпочали у 2015 році. Сучасні конструкції передбачають захист місць для збору відходів від опадів та вітру, мають більш естетичний вигляд.
«Майданчики виконуються з металопрофілю. Ми обрали такий варіант через те, що він найбільш практичний – легко можна замінити той чи інший елемент конструкції. Наразі тривають роботи по вулиці Інтернаціоналістів,4», - заначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS