Новости Украины

Зеркаль: Концепту і консенсусу в “нормандському форматі” щодо миротворців на Донбасі немає Зеркаль: Концепту і консенсусу в “нормандському форматі” щодо миротворців на Донбасі немає Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7183288_fb_image_ukr_2018_06_14_01_21_04.png https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7183288_fb_image_ukr_2018_06_14_01_21_04.png Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила, що на переговорах "нормандської четвір
Зеркаль: Концепту і консенсусу в “нормандському форматі” щодо миротвор

Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила, що на переговорах 'нормандської четвірки' відсутні консенсус та єдина позиція щодо розгортання миротворчих сил ООН на Донбасі.

Про це вона сказала в ефірі '5 каналу'.

'Для того, щоб знайти якісь компроміси, треба спочатку мати якийсь концепт. Можна казати про різні стадії, про різний персонал, про всю решту, якщо у вас є концепт того, що ви хочете досягнути і домовленість між сторонами про досягнення цілей цього концепту. Концепту немає', - наголосила Зеркаль.

'Концепту в 'нормандському форматі' щодо миротворчої місії немає, звичайно, що немає і консенсусу', - додала заступник міністра.

'Лавров (голова МЗС РФ - ред.) продовжує грати в гру, в те, що миротворці потрібні для супроводження СММ ОБСЄ, при тому, що мова йде тільки про те, щоб супроводжувати там, де їм будуть дозволяти ці місцеві 'авторитети', - пояснила вона.

За її словами, позиція російської сторони щодо необхідності миротворчих сил задля супроводження спостерігачів ОБСЄ є кроками назад.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS