Новости Украины

Панянкам порадили відмовитися від бюстгальтерів, і ось чому Панянкам порадили відмовитися від бюстгальтерів, і ось чому Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/06/24/ghhgf.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/06/24/ghhgf.jpg Медики пояснили, чому жінкам варто відмовитись від бюстгальтерів Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про т
Панянкам порадили відмовитися від бюстгальтерів, і ось чому
Медики пояснили, чому жінкам варто відмовитись від бюстгальтерів

Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про те, щоб жінки відмовлялися від звички постійно носити бюстгальтер. Черговий висновок на цю тему пролунав від британського мамолога Сету Ранкіна.

Ранкін заявив, що жінки ні в якому разі не повинні спати в бюстгальтері. Експерт переконаний, що сон в бюстгальтері може вкрай негативно позначитися на здоров'ї, адже в жіночому тілі виникає постійний тиск на лімфатичні вузли.

'Навіть не дуже тугий бюстгальтер може перешкоджати вільній циркуляції лімфи, що, в свою чергу, призводить до набряків і хронічних запальних процесів', – зазначив лікар.

Крім цього, поділився думкою Ранкін, жінкам краще відмовитися від носіння бюстгальтерів вдома. Така відмова позбавить від ризику небезпечного додаткового стиснення в області лімфатичних вузлів.

А дослідження, яке проводив вчений Жан-Дені Руйоном, також закінчилося вердиктом про шкоду бюстгальтерів. Ця робота, в ході якої були вивчені дані 300 жінок у віці 18-35 років, показала: всупереч поширеній думці, носіння бюстгальтера не сприяє підтримці форми грудей.

Раніше портал 'Знай.uа' повідомляв, що в мережі показали нижню білизну для жінок-військових. У соціальних мережах активно обговорюють демонстрацію фото зразків білизни, яку повинні носити жінки, службовці в ЗСУ. На своїй сторінці у Facebook Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ опублікувало відповідні фотографії.

'У виготовлених виробах ми не дивилися на тканину і колір, це все ж піддослідний зразок. На ньому відпрацьовується ергономіка, посадка виробу на фігурі, зручність проведення операцій в різних положеннях під час виконання завдань у польових умовах і при повсякденній діяльності у пунктах постійної дислокації', - йдеться в повідомленні.

Але з першого ж погляду на фото стає зрозуміло, що верхню частину проектували без повного розуміння жіночої анатомії. Зрозуміло, що військовослужбовцям потрібна зручна і практична білизна, однак видно, наскільки вільно бюстгальтер буде триматися на тілі. Логічніше було б виготовити виріб більш щільним і облягаючим, як спортивний ліфчик, а цей зразок швидше за все буде заважати швидко бігати і стрибати.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS