Новости Украины

Топ фільмів, які змусять вас кардинально змінити життя Топ фільмів, які змусять вас кардинально змінити життя Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/06/24/569763361b853.jpeg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/06/24/569763361b853.jpeg Вони просто вражають уяву Буває, що твори мистецтва настільки чіпляють, що після них хочеться змінити своє життя до невпізнання
Топ фільмів, які змусять вас кардинально змінити життя
Вони просто вражають уяву

Буває, що твори мистецтва настільки чіпляють, що після них хочеться змінити своє життя до невпізнання. Іноді новий імідж улюбленої актриси штовхає нас в салон краси, а іноді із-за нового фільму нам страшенно хочеться змінити роботу! Подивившись хоча б одну картину з цього списку ви точно захочете вдягти білий халат. Передає Clutch.

'Анатомія Грей'

Цей культовий серіал вже став класикою кіно про лікарів, саме після нього з'явилися наші улюблені 'Інтерни' і 'Клініка'. Цей серіал також називають 'Доктором Хаусом' для жінок, адже крім найцікавіших історій хвороби там присутні ще і любовні лінії. Після 14 сезонів такого видовища важко не захотіти стати головним кардіо або нейрохірургом. Серіал не збавляє обертів і отримує зелене світло на продовження кожен рік. Тому восени чекаємо 15 сезон!

'Частини тіла'

Якщо 'Грей' тобі сподобалася 'Частини тіла' повинні бути наступними в списку. Цей серіал розповідає про приватну клініку, де два талановиті пластичні хірурги роблять і без того гарних клієнтів бездоганними. Серіал нагороджували преміями «Еммі» і «Золотий глобус», так що розчарованою ти не залишишся.

'Як уникнути покарання за вбивство'

Після цього серіалу вам захочеться дістати свій запилений юридичний диплом. Серіал від творця «Анатомії Грей», Шонди Рими, розповідає про Эннализ Кітінг — успішного адвоката, яка також є викладачем одного з найпрестижніших юридичних університетів. Кожен рік вона вибирає зі своїх студентів 4 кращих і наймає їх на роботу.

'Прогулянка'

Після цього фільму тобі обов'язково захочеться подати документи в естрадно-циркове. Сюжет заснований на реальних подіях і розповідає про відомого французького канатоходця Філіпе Петі. Він здійснив свою божевільну мрію і пройшовся по канату, натягнутому між Північною і Південною вежами-близнюками Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

'Геній'

Це перший фільм, в центрі якого один з найлегендарніших редакторів в історії. Макс Перкінс завжди залишався в тіні, хоча світ зобов'язаний йому відкриттями таких талантів, Ф. Скотт Фіцджеральд, Ернест Хемінгуей і Том Вулф.

'Стажер'

Після 'Стажиста', в першу чергу, з'являється жахливе бажання працювати не покладаючи рук. Це добродушний фільм.

Головний герой, Бен Уітакер, розуміє, що пенсія – це ще не кінець. Користуючись нагодою, він стає старшим стажистом Джулс Остін на сайті моди і показує нам своїм прикладом, що почати щось нове ніколи не пізно.

Як раніше повідомив портал 'Знай.ua', існує 5 способів безкоштовно потрапити в кіно.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS