Новости Украины

'ПриватБанк' обмежив послуги клієнтам 'політично нестабільних районів', - ЗМІ 'ПриватБанк' обмежив послуги клієнтам 'політично нестабільних районів', - ЗМІ depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua "ПриватБанк" обмежив послугу "Оплата частинами" для ряду користувачів, зареєстрованих в зоні конфлікту на Донбасі Depo. Вчора 23

'ПриватБанк' обмежив послугу 'Оплата частинами' для ряду користувачів, зареєстрованих в зоні конфлікту на Донбасі

Depo.
Вчора 23:49
ФОТО: depo.ua

Оператор колл-центру повідомив, що банк не повідомляє причин блокування послуги, передає Depo.Донбас з посиланням на 'Новости Донбасса'.

Також невідомо, чи є обмеження тимчасовим. Представник банку уточнив, що рішення щодо заборони використання послуги приймається в індивідуальному порядку.

Про обмеження користування 'Оплатою частинами' стало відомо від громадян, зареєстрованих в окупованих районах Донбасу. При цьому уточнюючи про те, чи торкнуться зміни жителів прифронтових територій, в банку повідомили, що послуга недоступна для осіб з 'політично нестабільних районів'. Які саме райони в 'ПриватБанку' відносять до 'політично нестабільною' оператори банку не повідомлено.

Відновити послугу оплати частинами можливо тільки при зміні місця прописки або в індивідуальному випадку, коли в банку переглянуть кредитний ліміт клієнта.

Журналіст 'Новостей Донбасса', який є клієнтом банку, перевірив, чи доступна 'Оплата частинами' для нього. У додатку банку йому прийшло повідомлення про те, що послуга більше недоступна.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS