Новости Украины

Мін'юст хоче проштовхнути норму про 'громадянське партнерство' для геїв та гетеросексуалів Мін'юст хоче проштовхнути норму про 'громадянське партнерство' для геїв та гетеросексуалів depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Міністерство юстиції розглядає можливість легалізації реєстрації цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар. Таки

Міністерство юстиції розглядає можливість легалізації реєстрації цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар. Такий захід вирішили залишити у Плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини

Depo.Влада
Вчора 23:48
ФОТО: depo.ua

Про це під час круглого столу в офісі Омбудсмана заявив Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції, повідомляє Depo.ua із посиланням на 'Українські новини'.

'Ми вважаємо, цей захід має бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, у яких просили виключити його. Ми лишаємо цей захід. Кабінет Міністрів має розробити законопроект та подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року', – сказав він.

При цьому Владислав Власюк додав, що захід у Плані дій сформульований як 'легалізація зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера'.

Нагадаємо, що у лютому Бермудські острови першими в світі скасували дозвіл на одностатеві шлюби.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS