Новости Украины

Головний популіст дня: Молчанов, який не бачить глав МЗС у переговорах по Донбасу Головний популіст дня: Молчанов, який не бачить глав МЗС у переговорах по Донбасу depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:img.depo.ua/745xX/Jun2018/407149.jpg https:img.depo.ua/745xX/Jun2018/407149.jpg Номінується політолог Кирило Молчанов, який вважає, що міністри закордонних справ у переговорах про долю Донбасу зайві Depo.Влада
Головний популіст дня: Молчанов, який не бачить глав МЗС у переговорах

Номінується політолог Кирило Молчанов, який вважає, що міністри закордонних справ у переговорах про долю Донбасу зайві

Depo.Влада
Сьогодні 23:10
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група 'Антипопулісти' на сторінці у соцмережі 'Facebook', передає Depo.ua.

В ефірі каналу 112, коментуючи результати зустрічі глав МЗС, він заявив: 'Міністри не мають жодних повноважень, вони можуть тільки передати позицію глав держав, а потім передати пропозиції інших сторін для обговорення'. Мовляв, про обмін заручників по телефону домовилися президенти України та Росії, а дипломати лише ці домовленості легітимізували. За цією логікою і політологи непотрібні на телеекранах, бо вони передають позицію груп впливу, на які працюють або яким симпатизують. Ефірний час на телеканалах коштовний, тому навряд чи його заповнюють політологами просто за 'дякую'.

Завдяки дипломатії, яка працює не лише під час публічних зустрічей, але й в інших форматах, західний світ досі зберігає єдність щодо санкцій проти Росії, невизнання анексії Криму тощо. І пан політолог про це добре знає. Але він наполягає, що прямий діалог Порошенка і Путіна робить більше, аніж дипломати. Така думка не вперше злітає з вуст політиків та експертів, які наполегливо гнуть лінію: Київ має говорити з Москвою без західних партнерів. Неважко здогадатися, чому. Бо варіант, коли Україна залишиться наодинці, без потужної підтримки Заходу, більш ніж влаштовує Кремль.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS