Новости Украины

Власник мільйонної премії за перемогу над 'Газпромом' зробив гучну заяву щодо декларування Власник мільйонної премії за перемогу над 'Газпромом' зробив гучну заяву щодо декларування 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201806/983351.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201806/983351.jpg Директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що, не зважаючи, на мільйонні премії, які він отримав раз
Власник мільйонної премії за перемогу над 'Газпромом' зробив гучну зая

Директор з розвитку бізнесу НАК 'Нафтогаз України' Юрій Вітренко заявив, що, не зважаючи, на мільйонні премії, які він отримав разом з іншими працівниками компанії, декларування для них – це нечесна та неправильна практика.

Про це він розповів у прямому ефірі 24 Каналу.

Читайте також: Коболєв та Вітренко отримали премію за перемогу над 'Газпромом': вражаючі цифри

'Якщо подивитися на ті цифри, які називалися в газетах, вони 'не пляшуть'. Ті цифри, які ми маємо відкрито називати, були названі. Це загальна сума в 20 мільйонів доларів. Для нас дуже важливий принцип, щоб до нас відносилися, як до компанії. Це те ж саме, як електронні декларації застосовують до громадських активістів. Обов'язок щодо публічного декларування всіх своїх статків, доходів і видатків мають розповсюджуватися тільки на державних чиновників, на тих, які мають державні повноваження', – зазначив Вітренко.

За його словами, працівники компанії, особливо 40 людей, не мають цього робити, адже це неправильна практика: 'Це нечесно по відношенню до людей, коли ми вимагаємо, щоб кожен звітував відкрито на всю Україну, скільки отримує зараз зарплатню'. На це журналіст-розслідувач Дмитро Гнап зазначив, що ці 40 людей працюють в державнй компанії, отримують гроші, які, в принципі, могли бути перераховані в бюджет, тобто гроші платників податків.

За законом України в нас заборонена дискримінація компанії за формою власності. Тобто не важливо, державна це компанія, або компанія приватна, мають бути застосовані одні й ті самі правила та принципи,
– відповів журналісту Вітренко.

Нагадаємо, Директор з розвитку бізнесу НАК 'Нафтогаз України' Юрій Вітренко запевнив, що їхня компанія заробила багато грошей для України, зокрема вони виграли 4,6 мільярда доларів у транзитній справі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS