Новости Украины

У Києві уродженця Донеччини засудили за зберігання наркотиків У Києві уродженця Донеччини засудили за зберігання наркотиків Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/12/06/2018%20-%2003%3A11/650832-424x283.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/12/06/2018%20-%2003%3A11/650832-424x283.jpg Під час патрулювання Печерського району столиці працівники поліції зупинили підозрілого чоловіка. В ході поверхневого огляду право
У Києві уродженця Донеччини засудили за зберігання наркотиків

Під час патрулювання Печерського району столиці працівники поліції зупинили підозрілого чоловіка. В ході поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили у нього 36 пакетиків з наркотичними речовинами.

Молодика доставили до територіального управління поліції для з’ясування усіх обставин. Ним виявився 23-річний уродженець Донецької області, який раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Вилучені психотропи направили на експертизу, за результатами якої було встановлено, що це - екстазі.

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою вину.

Вироком Печерського районного суду міста Києва за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, чоловіка засуджено до двох років позбавлення волі.

За матеріалами ВК ГУНП у Києві

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS