Новости Украины

У Кривому Розі підліток вистрелив в обличчя шестирічній дівчинці – новини Дніпра У Кривому Розі підліток вистрелив в обличчя шестирічній дівчинці – новини Дніпра depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https://www.depo.ua/uploads/262112/conversions/365827bfb4dc6a8eedae87269a810331-og.jpg https://www.depo.ua/uploads/262112/conversions/365827bfb4dc6a8eedae87269a810331-og.jpg У Кривому Розі компанія підлітків розважалася стрільбою з пневматичної зброї по банках, у підсумку постраждала шестирічна дівч
У Кривому Розі підліток вистрелив в обличчя шестирічній дівчинці – нов
У Кривому Розі підліток вистрелив в обли…

У Кривому Розі компанія підлітків розважалася стрільбою з пневматичної зброї по банках, у підсумку постраждала шестирічна дівчинка, передає Depo.Дніпро з посиланням на 'Первый городской'.

Інцидент стався на березі Соленого озера у Довгінцевському районі. Дівчинка відійшла від родини, яка відпочивала на березі, аби подивитися на корів, що паслися неподалік. Коли дитина повернулася, на її обличчі виявили поранення. Батьки намагалися затримати стрілків, але ті на автівці зникли з місця пригоди.

Згодом приїхали швидка допомога і правоохоронці. У постраждалої діагностували рану на правій щоці і забій на шиї справа. Від госпіталізації мати дитини відмовилася.

За попередньою інформацією, той, хто стріляв на вигляд 14-річний підліток цілився по банкам з пневматичної зброї і випадково потрапив в дівчинку. За словами батька постраждалої, підліток стріляв прямо з машини.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині рятувальники визволяли дитину з гірки.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS