Новости Украины

Вчені оголосили про успішні випробування вакцини від малярії | Факти ICTV Вчені оголосили про успішні випробування вакцини від малярії | Факти ICTV Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/23/malyaryya-e1619192477685.jpg https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/23/malyaryya-e1619192477685.jpg Вакцина проти малярії довела свою ефективність на 77% на ранніх клінічних випробуваннях і може стати серйозним проривом в боротьбі
Вчені оголосили про успішні випробування вакцини від малярії | Факти I

Вакцина проти малярії довела свою ефективність на 77% на ранніх клінічних випробуваннях і може стати серйозним проривом в боротьбі з цією хворобою.

Вчені з Оксфордського університету провели дослідження за участю 450 дітей, яким зробили щеплення. Серйозних побічних ефектів дослідники не зафіксували.

Так, вакцина від малярії була визнана безпечною і показала “високий рівень ефективності” протягом 12 місяців спостереження.

Для підтвердження результатів в чотирьох африканських країнах тепер будуть проведені більш масштабні клінічні випробування за участю майже 5 000 дітей.

Відзначимо, що малярія вбиває більше 400 000 людей за рік, в основному дітей в країнах Африки на південь від Сахари.

Діти і дорослі однаково схильні до зараження коронавірусом.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS