Новости Украины

На поклоні у Путіна: Лукашенко сказав, коли Росія і Білорусь завершать створення Союзної держави На поклоні у Путіна: Лукашенко сказав, коли Росія і Білорусь завершать створення Союзної держави 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://cdn.vdmsti.ru/image/2020/64/u521x/original-1328.jpg https://cdn.vdmsti.ru/image/2020/64/u521x/original-1328.jpg Росія і Білорусь можуть завершити створення Союзної держави. Залишилося одне нерозв'язане питання – об'єднання по
На поклоні у Путіна: Лукашенко сказав, коли Росія і Білорусь завершать

Росія і Білорусь можуть завершити створення Союзної держави. Залишилося одне нерозв'язане питання – об'єднання податкових систем.

Джерело:

ТАСС

Звершити створення Союзної держави можуть вже восени 2021 року. Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з Путіним.

Лукашенко зазначив, що зараз Мінськ і Москва узгодили 26 – 27 дорожніх карт з інтеграції на рівні урядів двох країн. Він також наголосив, що рішення приймуть після Форуму регіонів Білорусі та РФ в Московській області. Він має відбутися влітку.

Домовленості про створення Союзної держави країни зможуть упорядкувати формально після засідання Вищої Держради.

'Потім ми приймемо рішення про засідання Вищої Державної Ради восени, на якому ми вже зможемо формалізувати всі наші домовленості, підписавши певні документи', – підсумував Лукашенко зустріч з Путіним.

Що таке Союзна держава?

Це наддержавне утворення. Мається на увазі, що і Білорусь матимуть єдиний політичний, економічний, військовий, митний, валютний, юридичний, гуманітарний і культурний простір.

Договір про створення Союзної держави Росії і Білорусі підписали 8 грудня 1999 у Москві. Він набув чинності 26 січня 2000 після обміну ратифікаційними грамотами між тодішнім в.о. президента Росії Володимиром Путіним і президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Про що ще мовилось на зустрічі

  • На зустрічі з Путіним Лукашенко також звернувся і до Володимира Зеленського. Він закликав главу України 'навчиться поводитися дипломатично'.
  • Самопроголошений президент також, 'підспівуючи' Володимиру Путіну, назвав наміри української делегації у Тристоронній контактній групі 'спробою поховати Мінські угоди'.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS