Новости Украины

Ув'язнення Медведчука - Венедіктова заявила про перспективу Ув'язнення Медведчука - Венедіктова заявила про перспективу Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://24tv.ua/resources/photos/news/202004/1334633.jpg?1588097214000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202004/1334633.jpg?1588097214000 Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова бачить перспективу у притягненні до кримінальної відповідальності народного депутат
Ув'язнення Медведчука - Венедіктова заявила про перспективу

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова бачить перспективу у притягненні до кримінальної відповідальності народного депутата Віктора Медведчука. Про це вона заявила в ефірі телевізійної програми Право на владу.

– Чи можемо? (посадити Медведчука, – Ред.) – так, можемо. Чи бачу я перспективу? – так, бачу. Слідство триває, і воно так само злагоджене та системне. Дати я вам назвати не можу, але ведеться кропітка робота. На цих людей будуть працювати найкращі адвокатські компанії.

Очільниця Офісу прокурора підкреслила, що процес доволі складний і для цього необхідно грамотно підготувати всю необхідну документацію.

 

Провадження проти Медведчука

На початку квітня Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу проти Віктора Медведчука. Його підозрюють у державній зраді через суперечливі висловлювання російським засобам масової інформації.

 Провадження відкрили у відповідь на заяву нардепа Олексія Гончарука.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS