Новости Украины

На підірваних російськими агентами складах у Врбетіце була зброя для України – чеські ЗМІ На підірваних російськими агентами складах у Врбетіце була зброя для України – чеські ЗМІ 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/215051.jpg?t=1618738344 https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/215051.jpg?t=1618738344 Через вибух на арсеналі в 2014 загинули двоє людей, руйнування призвели до збитків у сотні мільйонів крон Вибух на складах боєпр
На підірваних російськими агентами складах у Врбетіце була зброя для У
Через вибух на арсеналі в 2014 загинули двоє людей, руйнування призвели до збитків у сотні мільйонів крон

Вибух на складах боєприпасів у Чехії був, ймовірно, організований російськими агентами для зриву постачання зброї – зокрема, і до України. До такого висновку дійшли чеські медіа – Irozhlas, Respect, Novinky та видання SZ.

Мовиться про вибух, що стався 16 жовтня 2014-го на складах озброєння в районі Врбетіце у Моравії. Він призвів до численних руйнувань і загибелі двох людей. Проте лише тепер слідство з'ясувало причини тих події.

Напередодні ввечері під час термінового брифінгу чеський уряд звинуватив Росію в організації диверсії. Прага вирішила вислати 18 російських дипломатів, яких підозрюють в причетності. Та оголосила у розшук двох працівників російської військової розвідки – Петрова та Боширова. Тих самих, які під іменами Мишкіна та Чепіги причетні до отруєння 'Новічком' російського ексрозвідника Сергія Скрипаля і його доньки у 2018 року.

Саме вони, скоріше за все, у 2014 році підклали на військові склади вибухівку. За версією слідства, вона мала здетонувати під час транспортування зброї, яку для України закупив болгарський торговець Еміліан Ґебрев. Проте вибухівка спрацювала раніше.

Сам Ґебрев у 2015 році також став об'єктом атаки російських агентів – двічі труїли тим же 'Новічком'. Крім того, намір Кремля зірвати постачання зброї міг бути націлений ще й на Сирію – компанія Гебрева постачала збою також сирійським антиурядовим групам.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:43 18.04.2021 0
Петров и Боширов не спят.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS